Ir Ziemassvētku laiks. Ar sapņiem un cerībām tam seko jaunais gads.
Mīļi
sveicot visas novadu ģimenes šajos svētkos, ir kluss sapnis nākamā gada
novembra dziedošo-muzicējošo ģimeņu „Spietā" parādīt desmit bērnu,
Beitiku ģimenes, daudzpusību. Nu jau visi „izlidojuši" no ģimenes
ligzdas, taču mūzika un dziesmas viņus vieno un palaikam aicina kopā.
Radniecīgas saites Beitikus nu vieno arī ar mūsu Vītolu ģimeni, kopš Baiba Beitika, Nacionālās operas un baleta teātra baletdejotāja, ir Kalvja Vītola dzīvesbiedre.
Jāsāk arī nākamgad sistematizēt „Spieta" videomateriālus un darbības liecības, lai izveidotu nelielu tā darbības arhīvu.
Lai 2015. gads mums visiem ir dziedošs, radošs, darbīgs, saglabājot savstarpējo atbalstu, labvēlību, saskaņu, lai tas ir Dieva svētības piepildīts!
Paldies visiem „Spieta" draugiem! Esiet laimīgi! Ticību, cerību, mīlestību Ziemassvētkos!