Zvans. Atkārtots zvans! Skan uzaicinājums no Viļakas senioriem uz Jaungada eglītes sarīkojumu 10. janvārī.
Viļakiešu sirsnība, viesmīlība un labsirdība nav vārdos aprakstāma.
To izbaudījām ekskursijas laikā pagājušajā gadā Viļakā. Mūs sirsnīgi uzņēma domē, iepazīstināja ar sociālā dienesta darbu, ar pansionātu. Viļakas baznīcā ne tikai noklausījāmies informāciju par baznīcu, bet bija arī sarīkots veltījuma koncerts.
Viļakas novada pensionāru biedrības priekšsēdētāja Maija Golubeva pa telefonu pastāstīja par Latvijas Republikas proklamēšanas dienai veltītiem pasākumiem, par to, kā Viļakā sumināja „Eiropas Gada pašvaldību" un „Eiropas Gada cilvēkus". Par „Eiropas
Gada cilvēkiem" ir atzīti mums jau iepazītu pagastu pārstāvji no Medņevas un Šķilbēniem. Es saku – pazīstami cilvēki, jo pie mums šogad oktobra beigās viesojās seniori no šiem pagastiem, vēl arī no Kupravas, Žīguriem, Susājas un Vecumiem.
Mūsu „Rudens sieva" (Daina Gaile) un „Madonas gailis" (Irēna Rozniece) mīļi sveica 50 seniorus Madonā. Domes zālē sabiedrisko attiecību speciālistes Dzintra Stradiņa un Edīte Miķelsone iepazīstināja ar Madonas novadu (prezentācija), informāciju papildināja domes priekšsēdētāja vietnieka Agra Lungeviča teiktais. Tikšanās izvērtās ļoti sirsnīga, jo bija ieradies arī Viļakas novada domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs.
Viļakas viesus, gides Sanitas Somas pavadībā, iepazīstinājām ar Madonas kultūras iestādēm. Visur bija piedomāts, kā interesantāk pieteikt sevi ciemiņiem. Viļakiešiem bija iespēja dzirdēt mūsu novada dzejnieci Sarmīti Radiņu, pāriet graviņu pa Lazdu laipu, iepazīties ar sporta bāzi „Smeceres sils", arī ar sporta centru. Mēs centāmies sagādāt arī izklaidi, par to jāpateicas senioru deju kolektīvam un Valentīnai Zepai
par satīriskiem priekšnesumiem.
Atsauksmes – labas, sevišķa pateicība Madonas pensionāru biedrības priekšsēdētājai Eritai Padomai par izdomu, par ielikto sirds siltumu pasākuma organizēšanā.
Ieraudzīt Ziemassvētku brīnumu!
Lai jaunajā – 2015. – gadā spēks un izturība turas!