Sports ir viena no jomām, kurā labus panākumus gūst Dzelzavas internātpamatskolas skolēni, startējot dažādās sacensībās starp speciālajām skolām gan Latvijā, gan aiz mūsu valsts robežām.
Gada sākumā no starptautiskajām slēpošanas sacensībām Igaunijā ar sudraba medaļu atgriezās Matīss Bogdans. Rudenī Andžela Belousa Lielplatonē izcīnīja 3. vietu krosā, Anitrai Griņenko – 4. vieta. Mūsu skolas sportisti startē arī speciālajās olimpiskajās spēlēs un gūst ievērojamus panākumus.
Beļģijas pilsētā Antverpenē no 9. līdz 20. septembrim notika speciālās olimpiādes Eiropas vasaras spēles, un tajās piedalījās arī Latvijas speciālās olimpiādes sportisti. Latviju pārstāvēja 24 sportisti no 12 Latvijas speciālajām skolām. Kopumā Latvijas sportisti ieguva 51 medaļu.
Galda tenisa sacensībās piedalījās Rita Putniņa no Dzelzavas internātpamatskolas. Finālā Rita uzvarēja Kazahijas sportisti ar 3 : 1, bet zaudēja Polijas sportistei un saņēma sudraba medaļu.
Latvijas galda tenisa spēlētāji sacentās arī jauktajā dubultspēlē, kur Rita un Linards, uzvarot Bosnijas-Hercegovinas un Azerbaidžānas sportistus un piekāpjoties Lielbritānijas sportistiem, ieguva sudraba medaļas.
3. decembrī Rita Latvijas speciālās olimpiādes komandas sastāvā devās uz tikšanos Rīgā ar Valsts prezidentu Andri Bērziņu un saņēma piemiņas velti no prezidenta.
Mums ir prieks par skolēnu sasniegumiem!
Lielu paldies par ieguldīto darbu sporta stundās, treniņos un pavadot skolēnus uz sacensībām sakām sporta skolotājai Līgai Klusai, jo tieši no ikdienas darba un mazajām uzvarām izaug sporta mīlestība un lielie panākumi.