LUBĀNĀ 9. decembrī vēsturisko liecību un izstāžu zālē O. Kalpaka ielā 4 notika seminārs un diskusija „Reģiona attīstības modelis un iespējas tā realizācijai Leader projektos".
Piedalījās nodibinājuma „Madonas novada fonds" vadītāja Jogita Baune, kas prezentācijā stāstīja par Leader iniciatīvas īstenošanas iespēju plānošanas periodā no 2014. līdz 2020. gadam. Uzsvars tiek likts uz iedzīvotāju aktivitāti, lauku teritoriju attīstību. Seminārā tika runāts par jaunas stratēģijas izstrādi, kur ieskatu sniedza Lubānas novada attīstības daļas vadītājs Egils Rēvelis. Par pieredzi, kas gūta pieredzes apmaiņas braucienā Austrijā, stāstīja Lubānas novada lauku attīstības speciāliste Astrīda Ikauniece, ZS „Apogi" saimnieks Raitis Meiers un SIA „Aiviekstes klēts" saimniece Tija Žvagina.