OŠUPES pagastā ar siltu Ziemassvētku gaidīšanas laika izjūtu sirdīs un piparkūku smaržu 6. decembrī pie Degumnieku kultūras nama pulcējās skolēni un pagasta iedzīvotāji, lai piedalītos skaistajā pasākumā – pagasta egles gaismiņu iedegšanā.
Pasākuma gaitā klātesošos izklaidēja atraktīvais Sniegavīrs (Ilze Melngaile), kurš bija mērojis tālo ceļu līdz Degumniekiem. Sniegavīrs iesaistīja bērnus spēlē „Sniegavīra cepures ceļojums". Spēles uzvarētājam Rolandam Radziņam tika tas gods iedegt gaismiņas skaisti izgreznotajā eglē.
Bez gaismiņām nepalika trīs mazās eglītes, kuras Sniegavīrs kopā ar bērniem iededza. Noslēgumā Sniegavīrs uzaicināja skolēnus uz lielo kliņģeri.
Ar rotaļām un dziesmām bērni un pagasta iedzīvotāji parādīja, ka cītīgi gatavojas koncertiem un Ziemassvētku vecīša gaidīšanai.
Kā atzina Degumnieku kultūras nama vadītāja Ilze Melngaile, pasākums neizdotos tik jauks, ja viss būtu jāizdara vienai: – Ļoti novērtēju rūķīšu atbalstu un palīdzību pasākuma plānošanā un organizēšanā. Paldies visiem, kuri atrada laiku un iespēju piedalīties šajā notikumā. Lai visiem ir jauka Ziemassvētku gaidīšanas laika noskaņa!