Šogad martā pensionāru klubiņš „Liezēre" atzīmēja darbības 10 gadu jubileju. Pasākums notika Liezēres kultūras namā. Bija arī ciemiņi no citiem senioru kolektīviem, ar kuriem esam sadarbojušies, kuri ir gan braukuši pie mums ciemos, gan aicinājuši pie sevis.
Bija skaists koncerts, kurā piedalījās Madonas senioru sieviešu ansamblis "Veldze", ansamblis "Madaras" no Grostonas, "Mežābeles" no Lauteres, "Pīlādzītis" no Liepkalnes, senioru ansamblis no Skrīveriem. Mūs iepriecināja arī pašmāju kolektīvi, sieviešu ansamblis "Lira" un deju kopa "Jautrās mājsaimnieces". Saņēmām daudz ziedu un mīļu novēlējumu. Liezēres pagasta pārvalde klubiņa biedriem piešķīra dāvanu karti – braucienu ekskursijā ar pašvaldības autobusu. To izmantojām jūnijā, sadalot braucienu uz divām dienām, lai varētu piedalīties arī braucēji, kuriem ir pārvietošanās grūtības.
Un tā – pirmais brauciens 15. jūnijā uz Kalsnavu, Peoniju svētkiem, pa ceļam iebraucot apskatīt "Mārcienas muižu". Kalsnavā priecājāmies par daudzkrāsainajām un krāšņajām peonijām. Varēja tās arī iegādāties no selekcionāriem par cenu atbilstīgi katra maciņam, sākot no 6 līdz 100 eiro.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 05.12.2014.
Autore: MARIJA DAUĢE,
pensionāru klubiņa "Liezēre" vadītāja
Foto no klubiņa „Liezēre" arhīva