Sakarā ar Latvijas Republikas proklamēšanas 96. gadadienu novembrī tika svinīgi apbalvoti Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) labākie Vidzemes reģiona brigādes darbinieki, kas priekšzīmīgi veikuši savus dienesta pienākumus.
Darbiniekus sveica un apbalvoja VUGD priekšnieka vietnieks Intars Zitāns un VUGD Vidzemes reģiona brigādes komandieris Jānis Skrastiņš.
Goda rakstu par priekšzīmīgu dienesta uzdevumu izpildi saņēma VUGD Vidzemes reģiona brigādes Madonas daļas Lubānas posteņa ugunsdzēsējs glābējs (autovadītājs), kaprālis Didzis Tomiņš.
Savukārt Pateicību par priekšzīmīgu dienesta uzdevumu izpildi saņēma Vidzemes reģiona brigādes Madonas daļas vada komandiera vietnieks, virsniekvietnieks Genādijs Babovičs, kā arī Madonas daļas vada komandiera vietnieks, virsseržants Uģis Melbārdis, Madonas daļas ugunsdzēsēji glābēji, kaprāļi: Ritvars Miezāns, Andis Pērkons, Salvis Strazdiņš, ugunsdzēsējs glābējs (autovadītājs) Ivars Sloka.
Tāpat Pateicību saņēma Vidzemes reģiona brigādes Madonas daļas vada komandieris, virsleitnants Vasilijs Trusovs, Madonas daļas Lubānas posteņa ugunsdzēsējs glābējs (autovadītājs), kaprālis Aivis Grigalks, Lubānas posteņa ugunsdzēsējs glābējs, kaprālis Andis Ozoliņš un Madonas daļas Varakļānu posteņa ugunsdzēsējs glābējs, kaprālis Sandis Bečs.
Kopumā pasākumā par priekšzīmīgu dienesta uzdevumu izpildi VUGD Goda rakstu saņēma 10 un VUGD Pateicību – 12 Vidzemes reģiona brigādes amatpersonas.
Autore: LAURA KOVTUNA