Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Iereibis pusaudzis bēg no policijas

Redakcija

Autors • 25.11.2014.

Burtu lielums

Valsts svētku brīvdienās Madonas novadā kāds 16 gadu vecs jaunietis ne tikai bija sēdies pie automašīnas stūres 2,17 promiļu reibumā un bez autovadītāja apliecības, bet arī bēga no policijas, kad tā aicināja apturēt transportlīdzekli.

17. novembrī, ap pulksten 4, uz autoceļa Barkava-Lubāna ceļu policijas likumīgai prasībai apturēt transportlīdzekli nepakļāvās VW Vento vadītājs un uzsāka bēgšanu. Taču jau pēc īsa brīža policijai transportlīdzekli izdevās apturēt. Pie auto stūres bija sēdies kāds 1998. gadā dzimis jaunietis, kuram drosmi braukt acīmredzot bija devis stiprais alkohola reibums – viņa izelpā konstatētas 2,17 promiles alkohola. Jaunietim arī nebija autovadītāja apliecības, un, visticamāk, lai izvairītos no soda, viņš bija pieņēmis lēmumu bēgt no ceļā sastaptās policijas ekipāžas.


Plašāk lasiet laikrakstā STARS 25.11.2014.

Autore: SINTIJA VIRSE,
Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes
Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas
vecākā inspektore

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px