27. novembrī apritēs gads, kopš Madonas dzīvnieku aizsardzības biedrības patversmē no Cesvaines nonāca suņu puisis Riksis.
Augumā raženais mājas sargs, tai pašā laikā labsirdīgais un rotaļīgais ģimenes mīlulis savus jaunos saimniekus vēl nav atradis. Varbūt Riksim tomēr radīsies iespēja nesagaidīt šādu „skumju gadadienu" patver-smē, bet gan sākt jaunu dzīvi savās mājās?
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 21.11.2014.
Autore: LAURA KOVTUNA