Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Vai kļuvis ērtāk?

Redakcija

Autors • 16.11.2014.

Burtu lielums

Vai pēc veikala „Maxima XX" rekonstrukcijas iepirkties ir kļuvis ērtāk, un vai esat pamanījuši arī kādas izmaiņas? – jautājām pie lielveikala sastaptajiem pircējiem.

Iļja no Kusas: – Vizuāli izmaiņas ir minimālas, bet iepirkties ir kļuvis ērtāk. Preces ir izvietotas pārskatāmāk, līdz ar to tās ir vieglāk atrast. Šajā veikalā es iepērkos regulāri, un tā, kamēr notika rekonstrukcija, man, kā droši vien daudziem citiem, ļoti pietrūka. Redzējāt, kas te notika lielveikala atvēršanas dienā? Tautas pieplūdums bija tik liels, ka bija pat grūti veikalā iekļūt.


Laimons no Sāvienas: – Nekādas īpašas izmaiņas nepamanīju. Jūs sakāt, ka ir nostiprināta jumta konstrukcija un papildus uzstādīti trīs balsti? Ieiešu veikalā vēlreiz un par to pārliecināšos, jo arī es par to iepriekš biju domājis – kāpēc tie, lai palielinātu drošību, netika uzstādīti, jau uzceļot ēku. Pircējiem šādi balsti taču netraucē. Malači, ka to izdarīja tagad!


Madonietis Oļegs: – Man „Maximas" lielveikals Madonā patika gan pirms rekonstrukcijas, gan tagad. Liels, plašs un gaišs lielveikals, nedaudz ir pamainījies arī dizains. Kad tas tika rekonstruēts, izjutu zināmas neērtības – bija jāskraida pa dažādiem veikaliem un vairāk laika jātērē iepērkoties. „Maximā" ir ļoti labas preču cenas, un tas par manu veikalu, starp citu, kļuva tieši Madonā. Ne visur Latvijā tajos ir tik ērti iepirkties.


Simona no Bērzaunes: – Man lielveikals „Maxima" patīk, bet es iepērkos arī lielveikalā „Rimi", it sevišķi, kad lielā „Maxima" rekonstrukcijas laikā bija slēgta. Patīk, ka lielveikalos precēm regulāri tiek piemērotas diezgan lielas cenu atlaides; bet Madonā jau ir daudz veikalu, kur var iepirkties.


Inta no Vestienas: – Es tā īpaši nepētīju, bet esmu priecīga, ka atkal te varu iepirkties. Turklāt preces ir izvietotas pārredzamāk. Vismaz šodien man tās netraucēja brīvi pārvietoties pa tirdzniecības zāli ar lielajiem iepirkumu ratiņiem. Šajā veikalā es vairumā iepērkos vismaz divas reizes nedēļā. Ģimene ir liela, vajadzību daudz, tāpēc braukt iepirkties uz Madonu, ņemot vērā atlaides un preču lielo izvēli, atmaksājas. Te, piemēram, ir desmit veidu sviests!


Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA un AGRIS VECKALNIŅŠ

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px