Skaisti un patīkami ir tad, kad vari nomest pelēko ikdienu no pleciem un baudīt atpūtu, īstu svētku prieku. Šo vēlmju piepildījumu mēs arī izbaudījām sestdienā, kad ieradāmies pie draugiem Meirānos, kur tradīciju kopa „Sietiņš" svinēja 10 darba gadu jubileju.
Mūsu sieviešu ansamblis „Mežrozīte" tika ielūgts uz šo pasākumu, un uzaicinājumu nešauboties arī pieņēmām, jo mūs vieno sena draudzība ar „Sietiņu". Tā ir vieta, kur pasākumos allaž valda sirsnīga atmosfēra un darbojas atsaucīgi, izdomas bagāti cilvēki, par ko pārliecinājāmies arī šoreiz. Pasākuma pirmajā daļā koncertu sniedza jubilāri – tradīciju kopa „Sietiņš", bet otrajā pasākuma daļā vērojām izdomas bagāto, interesanto tautas nama pašdarbības kolektīvu apsveikuma sniegumu, kas izvērtās par otru koncertu. Pasākumā satikām arī savus draugus – ansambli „Veldze" no Madonas, kas, tāpat kā mēs, arī bija apsveicēju vidū.
Labi atpūtušies, smēlušies jaunas idejas, atgriezāmies mājās. Nākamajā dienā mums bija atkal ieplānots pasākums. Mums jau labu laiku bija doma apciemot vietējos darbīgos cilvēkus, kuri tepat Ļaudonas pusē iekārtojuši interesantu „minizoodārzu". Svētdienas pēcpusdienā ieradāmies bioloģiskajā saimniecībā „Bieles". Kaut tur pabijām īsu brīdi, bet iespaids radās tik pozitīvs, jo „Bielēs" viss notiek un attīstās. Tur var uzkrāt pozitīvas emocijas, tur valda mīlestība pret visu dzīvo.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 14.11.2014.
Autore: NELLIJA GAIDLAZDA, Ļaudonas klubiņa „Mežrozīte" vadītāja