Šodien, 12. novembra vakarpusē, Ērgļu vidusskolā tiks atklāts mūzikas terapijas kabinets.
– Būs īsa prezentācija par mūzikas terapiju, dziedās Oskars Deigelis, skolas bērni un es pati, tāpat būs iespēja pamēģināt mūzikas instrumentus un redzēt skaisto telpu, kurā tagad varu strādāt, – laikrakstu informē Keitija Rosa. – Pateikšos visiem cilvēkiem, kuri man ir palīdzējuši un atbalstījuši, būs arī neliels salūts.
Autore: INESE ELSIŅA