Septembra sākumā SIA „Maxima Latvija" lielveikala „Maxima XX", kas atrodas Madonā, Rūpniecības ielā 49, durvis uz rekonstrukcijas laiku tika slēgtas.
Kā pirms lielveikala slēgšanas informēja uzņēmuma komunikācijas vadītājs Jānis Beseris, rekonstrukcijas ietvaros veikala vizuālais izskats tikšot pielāgots jaunajam „Maximas" standartam, atjaunots un uzlabots tā iekšējais dizains, noformējums un apgaismojums. Par to visu pircēji varēs pārliecināties jau 13. novembrī, kad lielveikals atkal vērs savas durvis.
No Madonas novada pašvaldības uzņēmējdarbības un tūrisma attīstības nodaļas vadītāja Romāna Hačatrjana uzzinājām, ka lielveikalā Madonas novada iedzīvotājus sagaidīs patīkams pārsteigums. Līdz šim Madonas novada ražotāju, kuri apvienojušies zem zīmola „Ražots Madonas novadā", produkciju varējām kopējos stendos aplūkot un iegādāties vien Madonas tirgū, agrāk – arī Rīgas Centrāltirgū un šur tur citviet, tagad līdz ar Madonas lielveikala „Maxima XX" atvēršanu šāda iespēja būs radīta arī tā apmeklētājiem.
– Pašvaldība ir vienojusies ar SIA „Maxima Latvija", ka „Ražots Madonas novadā" produkcijai tiks piešķirts laukums 2 × 3 metru platībā, kurā izvietot savu stendu, kā arī lielais ledusskapis. Stendā un ledusskapī tiks izvietota AS „Lazdonas piensaimnieks", SIA „Madonas patērētāju biedrība", ZS „Jāņkalni" un citu projektā „Ražots Madonas novadā" iesaistīto ražotāju produkcija, – pastāstīja Romāns Hačatrjans, piebilzdams, ka šis pagaidām ir pilotprojekts, par kura ieguvumiem varēs spriest vien pēc kāda laika.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS