Labdarības organizācija Palīdzēsim.lv sadarbībā ar HK „Dinamo Rīga" jau piekto gadu organizē akciju „Labo darbu nedēļa", kad tiekam aicināti īpaši aktīvi darīt labus darbus.
Akcijas mērķis ir vairot prieku un labestību un veicināt palīdzēšanas kultūru Latvijā. „Labo darbu nedēļa" ir aicinājums rūpēties par dzīvniekiem, līdzcilvēkiem, atbalstīt viņus, izdarīt kādu labu darbu vai vienkārši iepriecināt kādu ar labu vārdu.
Arī Bērzaunes pamatskolas skolēni kopā ar skolotājiem iesaistījās „Labo darbu nedēļā" no 13. līdz 19. oktobrim, veicot dažādus darbiņus: 1. klases skolēni ievadīja šo nedēļu, pacienājot visus skolasbiedrus ar āboliem; pagarinātās grupas bērni (1.-4. klase) cītīgi vāca ozolzīles, lai tās nodotu medniekiem; 4. un 5. klases skolēni sakopa Jura Brežģa un Jāņa Priedīša atdusas vietu Bērzaunes kapos; 7. klases bērni gan vāca zīles, gan piedalījās skolas apkārtnes sakopšanā; 8. klases zēni grāba lapas skolas pagalmā; dažās klasēs tika rīkota akcija „Iepriecini draugu", kuras laikā bērni izlozēja, kuram klasesbiedram nedēļas laikā sagādās kādu patīkamu pārsteigumu.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 11.11.2014.
Autore: DAINA BRIEDE, Bērzaunes pamatskolas skolotāja
Foto no skolas arhīva