Madonas novada bērnu un jauniešu ārpusģimenes aprūpes un atbalsta centrs "Ozoli" autofotoorientēšanās sacensību "Piebalga 2014" laikā bija viens no kontrolpunktiem, un tā nosaukums bija "Labie darbi".
Sacensību laikā 1. novembrī dalībniekiem bija jāatrod centrs "Ozoli", jāaplūko bērnu zīmējumu izstāde, bet labais darbs skaitījās kāda vērtīga dāvana bērniem. Madonas novada bērnu un jauniešu ārpusģimenes aprūpes un atbalsta centra "Ozoli" vadītāja Sarmīte Pabērza ir ļoti gandarīta par izveidojušos sadarbību ar sacensību rīkotājiem – Inesi un Elmāru Bielēm. – Bērni čakli zīmēja, un mēs bijām izveidojuši zīmējumu izstādi. Sacensību dalībniekiem – katrai ekipāžai – bija svarīgi uzdevumi – papildināt gleznas un atstāt ierakstu mūsu viesu grāmatā. Katra komanda, kas pie mums uzturējās, mājās bija sagatavojusi kādu labu darbu par noteiktu tēmu – brīvais laiks, sports, grāmatas u. c.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 11.11.2014.
Autore: IVETA ŠMUGĀ