Madonas novada pašvaldības domes ārkārtas sēdē deputāti lēma par priekšfinansējuma piešķiršanu Madonas bērnu un jauniešu centra nometnei „Rudens rīb!" un projektam „Solis pretī!".
Madonas novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Agris Lungevičs deputātus informēja, ka pašvaldība ir saņēmusi Madonas bērnu un jauniešu centra iesniegumu par priekšfinansējuma piešķiršanu nometnei „Rudens rīb!" un projektam „Solis pretī!".
Nometne paredzēta Madonas novada bērniem un pusaudžiem no sociālā riska ģimenēm. Pusaudžu atlase nometnei notiek sadarbībā ar sociālo dienestu. 21 jaunietis piedalīsies dienas nometnē Madonā, kurā varēs izmēģināt profesijas (kokapstrāde, frizieris, jaunsardze u. c.), un pusaudžiem piemērotā veidā tiks sniegta informācija, lai veicinātu adekvātas attieksmes veidošanos par atkarību izraisošo vielu bīstamību, sekām un profilaksi.
Madonas bērnu un jauniešu centrs lūdz piešķirt priekšfinansējumu nometnes „Rudens rīb!" organizēšanai 80% apmērā no nepieciešamās summas, t. i., 2584 EUR.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 05.11.2014.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS