Vieni no pirmajiem, kas pēc SIA „Madonas siltums" atteikšanās no apsaimniekošanas pakalpojuma sniegšanas, ir jau izvēlējušies nākamo mājas apsaimniekotāju, ir iedzīvotāji Madonā, Priežu ielā 6.
Kā informēja mājas vecākais Viktors Abramovs, pagājušajā trešdienā notika sapulce, kurā dzīvokļu īpašnieki pieņēma lēmumu savas mājas apsaimniekošanu uzticēt biedrībai „Raiņi" ar nākamā gada 1. janvāri.
– Sapulcē es iedzīvotājus vispirms informēju par iespējām izvēlēties nākamo mājas apsaimniekotāju, par to, kuri uzņēmumi Madonas pilsētā ir piekrituši pārņemt SIA „Madonas siltums" līdz šim apsaimniekotās mājas, kā arī dzīvokļu īpašnieku tiesībām veidot savu biedrību. Arī iedzīvotāji paši iepriekš bija papētījuši pieejamo informāciju, un lēmums tika pieņemts vienprātīgi. No 24 dzīvokļu īpašniekiem ieradās 16. Sapulcē piedalījās arī biedrības „Raiņi" valdes priekšsēdētājs Normunds Arama, – pastāstīja Viktors Abramovs.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 04.11.2014.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA
AGRA VECKALNIŅA foto