8. novembrī Madonas novada bibliotēkā (Skolas ielā 12) no pulksten 14 līdz 17 notiks vienas dienas seminārs „Darbs ar emocijām, izmantojot mandalas".
Mandalu zīmēšana ir viens no saudzīgākajiem un vieglākajiem instrumentiem, lai iepazītu un izprastu savas emocijas, kā arī dziedinātu to radītās postošās sekas – emocionālu diskomfortu, stresu, pat garīgas un fiziskas saslimšanas. Pasākuma gaitā semināra dalībnieki noskaidros: kur, kā un kādēļ rodas emocijas, kāda ir negatīvo emociju (lepnums, dusmas, bailes, šaubas, greizsirdība utt.) ietekme uz mūsu fizisko un garīgo pašsajūtu, kā iemācīties pārvaldīt un transformēt savas negatīvās emocijas, kas ir meditācija un mandalas zīmēšana (vai konstruēšana) negatīvo emociju transformēšanai.
Lai zīmētu mandalas, nav nepieciešama iepriekšēja pieredze vai māksliniecisks talants, vienīgais – spēja ļauties radīšanas procesam.
Semināru vadīs Sarmīte Makarova (sertificēta dziedniece, ekstrasense un www.mandalupasaule.lv idejas autore).
Dalības maksa – 15 eiro (maksā iekļauti izdales materiāli, zīmēšanai nepieciešamie materiāli, kafijas/tējas pauze). Iepriekšēja pieteikšanās – pa tālruni 29454458 vai e-pastu [email protected]. Vietu skaits ir ierobežots.
Autore: INESE BIELE