CESVAINES novada pašvaldība trešdien, 5. novembrī, pulksten 17 Cesvaines kultūras namā rīko tradicionālo iedzīvotāju tikšanos ar domes deputātiem un institūciju vadītājiem.
– Tikšanās ar iedzīvotājiem mums notiek regulāri, un jāteic, ka iedzīvotāji ir visai atsaucīgi, jo tā tomēr viņiem ir iespēja vienlaicīgi tikties gan ar deputātiem, gan institūciju vadītājiem un pārrunāt aktuālas problēmas. Katrā ziņā cilvēki varēs izteikt priekšlikumus un ierosinājumus, kā arī saņemt atbildes uz jautājumiem. Tas, protams, neizslēdz iespēju tikties ar deputātiem vai pašvaldības institūciju vadītājiem personīgi un pārrunāt sasāpējušus jautājumus vai izteikt savus priekšlikumus arī ikdienā, – uzsver Cesvaines novada domes priekšsēdētājs Vilnis Špats. – Tikšanos vadīs, kā tagad moderni mēdz teikt, moderators Māris Rauda. Darba kārtībā būs jautājumi par pašvaldības darbību 2014. gadā, par budžetu, savu informāciju sniegs būvvalde, jo ar 1. oktobri ir stājies spēkā jaunais Būvniecības likums. Pastāstīsim par pašvaldības projektiem, kādi ir jau realizēti un pie kādiem šobrīd strādājam, un kas vēl tikai iesniegti – par to informēs mūsu pašvaldības projektu koordinatore Iveta Raimo. Savukārt par tiem projektiem, kas notiek Cesvaines pilī, pastāstīs Daiga Matroze, jo īstenībā tur darbi pamazām virzās uz priekšu – projekti nav lieli, tomēr rosība notiek. Arī vakar (28. okt. – Aut.) saņēmām priecīgu ziņu, ka šogad jau trešo reizi ir piešķirta tā saucamā „glābšanas nauda" no Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijas, kas paredzēta valsts kultūras pieminekļu saglabāšanai, – šoreiz 5000 eiro. Runāsim arī par sociālajiem jautājumiem, ielu un ceļu apsaimniekošanu, kārtībnieku darbu, teritorijas labiekārtošanu, kultūras jomu (šobrīd kultūras nama vadītājas Kristīnes Aumeles vietā ir stājusies Zeltīte Dūrīte), sportu, kā arī citiem aktuāliem jautājumiem. Interesējošos jautājumus iedzīvotāji var iesniegt arī rakstiski pašvaldībā vai pa
e-pastu [email protected].
Autore: BAIBA MIGLONE