Jau kādu laiciņu sociālos tīklus pāršalcis selfiju jeb pašbilžu bums, un nu to lieliski var izmantot arī savā labā, veicinot patriotisko noskaņu – uz 18. novembri sev, iespējams, uzdāvinot patiesi valsts dzimšanas dienai atbilstīgu dāvanu.
Kā atklāj konkursa vēstnese Ilze Seržāne, šogad „Amberlat Technology" ir aizsācis jaunu patriotisku tradīciju un patlaban (pieteikšanās datums līdz 8. novembrim. – Aut.) rīko konkursu par godu drīzumā gaidāmajiem valsts svētkiem. Konkursa uzvarētājam tiks dāvināts skaists, Latvijā ražots karogmasts ar rokas karoga pacelšanas sistēmu un uzstādīšanu, kā arī piecu visvairāk balsu saņēmušo bilžu autoriem dāvās Latvijas valsts karogus.
– Tuvojas 18. novembris, un tikpat nozīmīgi, kādi šie valsts svētki ir mums, uzņēmuma darbiniekiem, tie noteikti ir vēl daudziem citiem šīs valsts iedzīvotājiem. Tādēļ tapa šī ideja, lai cilvēkos raisītu patriotisko izjūtu un domāšanu, atceroties un novērtējot valsts simbolus, notikumus un cilvēkus, īpaši to atzīmējot valsts svētkos. Ja patriotismu un tā apziņu kā uzņēmums, kas ražo konkrētu produkciju, varam vairot ar dažādiem valsts simboliem, kāpēc gan lai mēs kādam neuzdāvinātu karogmastu un karogu? Tā kā pati esmu ne tikai valsts, bet arī Madonas patriote, konkursā jo īpaši aicinu piedalīties savus novadniekus, – pauž Ilze Seržāne.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 24.10.2014.
Autore: LAURA KOVTUNA
Foto no personiskā arhīva