Septembra nogalē pēc aptuveni sešu gadu ilga pārtraukuma Madonā asfalts atkal klāj Ozolu ielu posmā no Augu ielas līdz Ērgļu ielai.
Pirms dažiem gadiem, pārliekot kanalizācijas trasi, ielas asfalts tika uzrakts, taču netika atjaunots, jo pašvaldība gaidīja piemērotu brīdi, kad būs iespējams atjaunot asfaltu ne tikai izraktās tranšejas platumā, bet visā ielas posmā. Ik pa laikam gan „Stars", gan Madonas novada pašvaldība saņēma iedzīvotāju sūdzības par ielas seguma slikto stāvokli. Nelieli darbi ielas sakārtošanā tika veikti, taču tikai šogad pēc 9. aprīlī izsludinātā iepirkuma uz ielu remontdarbiem Madonas pilsētā un darbu uzticēšanas SIA „Mārupes ceļinieks" tika uzsākts pamatīgāks darbs, kas tagad veiksmīgi noslēdzies.
– Ozolu ielā tika izbūvēta ceļa pamatne, kā arī uzklāta asfaltbetona dilumkārta un izbūvētas nobrauktuves. Gar ielas kreiso pusi izbūvēta 1,3 metrus plata ietve. Jau pērn brauktuves malās tika uzstādītas lielās betona apmales. Vēl pie veiktajiem darbiem jāmin grāvja tīrīšanas un caurtekas gala nostiprināšana ar laukakmeņiem. Kopumā Ozolu ielas posmā tiks uzklāts 894 m2 (garums – 102 metri). Darbu kopējās izmaksas – 25 107,11 eiro, – par Ozolu ielā plānotajiem remontdarbiem informēja Madonas novada pašvaldības attīstības nodaļas ceļu inženieris Edgars Gailums.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 10.10.2014.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
AGRA VECKALNIŅA foto