Jaunais mācību gads ir uzsācis savu gaitu, skolēni mācās un jau izvēlējušies arī ārpusstundu aktivitātes. Kādam tā ir mūzikas skola, mākslas skola, sporta skola, bet kādam – pulciņu apmeklējums kultūras namā vai Madonas bērnu un jauniešu centrā (BJC).
Par to, kas notiek un tiek piedāvāts Madonas BJC, saruna ar iestādes metodiķi
Viju Pelši.
Metodiķes darba turpinātāji
Vispirms Vija izstāsta, vai tiks turpinātas metodiķes Līgas Grāvītes daudzu gadu vadītās aktivitātes. Kā zināms, Līga šogad pensionējās, un patīkami, ka viss viņas iesāktais darbs tiks turpināts. Ar novada mazpulkiem šogad darbu uzsākusi Mārcienas mazpulka vadītāja Sandra Zavale. Sandra pārņēmusi arī Ļaudonas mazpulka vadību un ir novada mazpulcēnu koordinatore. 24. oktobrī viņa jau organizē dalībniekus uz mazpulcēnu projektu forumu Līvānos.
Ar pilsētas pensionētajiem ļaudīm mēnesī reizi (ceturtdienas pirmajā pusē), organizējot saietu „Pie kamīna", darbosies Vineta Blumberga. Tautisko deju kolektīvu koordināciju no Līgas Grāvītes pārņēmusi starpnovadu tautisko deju kolektīvu virsvadītāja Lienīte Ozolniece no Lubānas.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 10.10.2014.
Autore: INESE ELSIŅA