30. septembrī, ap pulksten 18, Madonā, Saules ielā, četri vīrieši, piedraudot un fiziski iespaidojot 1978. gadā dzimušu vīrieti, nolaupīja naudu un pameta notikuma vietu.
Informācija nekavējoties tika nodota Madonas policijai, un jau pēc nepilnām divām stundām četrotne ar Siguldas kolēģu palīdzību tika aizturēta Siguldā. Divi no aizturētajiem jau ir nonākuši policijas redzeslokā, viens no tiem iepriekš tiesāts, savukārt vēl vienu par kāda noziedzīga nodarījuma izdarīšanu meklēšanā bija izsludinājuši Rīgas kolēģi. Kā liecina policijas rīcībā esošā informācija, šādā veidā no cietušās personas tika mēģināts atgūt senu parādu. Policija atgādina, ka parādsaistību risināšana šādā veidā noteikti nav atbilstošs risinājums, jo par šādām darbībām draud kriminālatbildība un reāla brīvības atņemšana uz vairākiem gadiem. Aicinām būt saprātīgiem un parādsaistību jautājumus risināt tiesiskā ceļā!
Autore: SINTIJA VIRSE,
Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes
Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas vecākā inspektore