Lasot skolēnu darbus, kuros viņi stāsta par to labo, ko viņiem ir devuši skolotāji, bija liels prieks un lepnums par to, ka arī es esmu skolotāja.
Katrā darbā bija kāda interesanta atziņa un ļoti daudz pozitīvā. Izlasot tik daudz labestīgu un sirsnīgu vārdu, komisijas dalībnieki smaidīja un nemaz nejutās noguruši, jo iesniegti bija 24 literārie darbi un 38 zīmējumi. Arī zīmējumi bija interesanti un krāsaini, un tie bija darināti, gan sadarbojoties ar skolotājiem, gan ar vecākiem.
Konkursa darbus vērtēja komisija piecu cilvēku sastāvā: Ieva Repša – Madonas BJC; Sabīne Šķēle-Stepanova – Degumnieku pamatskola; Varenīte Vīgante –
Madonas pilsētas 1. vidusskola; Dace Pauliņa – Lubānas vidusskola; Dace Caune –
LIZDA Madonas starpnovadu AO padomes priekšsēdētāja.
Konkursā piedalījās: Aronas PII „Sprīdītis", Bērzaunes PII „Vārpiņa", Cesvaines PII „Brīnumzeme", Praulienas PII „Pasaciņa", Degumnieku, Liezēres, Praulienas, Vestienas pamatskola, Cesvaines, Madonas pilsētas 1., Madonas pilsētas 2., Lubānas un Ļaudonas vidusskola.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 03.10.2014.
Autore: DACE CAUNE,
Madonas starpnovadu
AO padomes priekšsēdētāja