Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Apbalvoti NMPD mediķi un autovadītāji

Redakcija

Autors • 01.10.2014.

Burtu lielums

25. septembrī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) Gulbenes brigāžu atbalsta centra telpās tika godināti Gulbenes un Madonas brigāžu mediķi un operatīvā transporta vadītāji, kuri vairāk nekā 20 gadu bijuši uzticīgi savam izvēlētajam sirdsdarbam ātrajā palīdzībā.

Šie darbinieki ik dienu pašaizliedzīgi darbojas īpašās situācijās, lai glābtu citu cilvēku dzīvību, un dara to pēc labākās sirdsapziņas un godaprāta. Kā informēja NMPD komunikācijas nodaļas vadītāja Ilze Bukša, kopumā par ilggadēju un profesionālu darbu apbalvoti 5 Madonas un 7 Gulbenes brigāžu mediķi, kā arī 2 Madonas un 2 Gulbenes operatīvā transportlīdzekļa vadītāji. Pasākumā īpašu apbalvojumu pasniedza arī par personisko ieguldījumu NMPD darba uzlabošanā, jauno kolēģu apmācībā un atbalstīšanā.
No Madonas Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) punkta apbalvojumu saņēma: Madonas bāzes atbalsta centra galvenā ārsta palīdze Iveta Pērkone – par ieguldījumu un ilggadēju darbu; par ilggadēju darbu to saņēma arī Madonas NMP punkta ārsta palīdzes: Anita Čehova, Aija Silupa, Aina Bērziņa un Brigita Grandāne; Madonas NMP punkta operatīvā transportlīdzekļa vadītājs Imants Dzenis un Ērgļu NMP punkta operatīvā transportlīdzekļa vadītājs Uldis Braķis.

Autore: LAURA KOVTUNA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px