Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Madonā sabojā ceļa zīmes

Redakcija

Autors • 01.10.2014.

Burtu lielums

Nedēļas sākumā pagaidām nenoskaidrots vadītājs Madonā, Rūpniecības ielas un Raiņa ielas lokveida krustojumā, ar automašīnu sabojājis divas ceļa zīmes.

Vadītājs atstājis notikuma vietu, nepaziņojot par negadījumu policijai. Policija atgādina, ka saskaņā ar Ceļu satiksmes noteikumiem gadījumos, kad negadījumā tiek bojāta trešās personas manta vai ir cietušas personas, noteikti ir jāziņo policijai. Neziņot par negadījumu un atstāt notikuma vietu var tikai tad, ja ceļu satiksmes negadījumā ir iesaistīts tikai viens transportlīdzeklis, nav cietuši cilvēki un nav nodarīti bojājumi trešās personas mantai. Pretējā gadījumā, kad policija noskaidro vainīgo vadītāju (un lielākajā daļā gadījumu tas tiek izdarīts), vadītājam jārēķinās ar administratīvo atbildību par ceļu satiksmes negadījuma vietas atstāšanu, neziņojot par to policijai. Par šādu pārkāpumu draud naudas sods no 70 līdz 700 eiro, kā arī transportlīdzekļa vadīšanas tiesību atņemšana uz laiku no 3 mēnešiem līdz 2 gadiem vai bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesību atņemšanas.

Autore: SINTIJA VIRSE,
Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes
Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas
vecākā inspektore

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px