No šā gada 19. maija līdz 1. jūnijam AS „Madonas ūdens" darbinieki Guntis Šahno, Ausma Dombrovska, Inga Uberte un Kaspars Bremšmits Eiropas Savienības mūžizglītības programmas Leonardo da Vinci apakšprogrammas mobilitātes projekta „Uzņēmuma darbinieku apmācība darba procesa optimizācijā, ieviešot jaunas tehnoloģijas un datu apstrādi" ietvaros atradās pieredzes apmaiņā/praksē „SENSUS Slovensko" rūpnīcā Slovākijā.
Šis uzņēmums tika izvēlēts tāpēc, ka Madonas pilsētā uzstādītie ūdens skaitītāji ir SENSUS ražojums. Arī Madonas novada pagastos, kuru ūdenssaimniecības tiks pievienotas AS „Madonas ūdens", tiks uzstādīti šādi ūdens mērītāji. Tādēļ tika nolemts padziļināt sadarbību ar šo ražotāju un doties pieredzes apmaiņas/prakses braucienā uz Slovākiju. „SENSUS Slovensko" arī bija ieinteresēti šajā sadarbībā un piekrita mūs uzņemt un apmācīt.
No „SENSUS Slovensko" puses ar mums strādāja Jaroslavs Dusala. Šīs divas nedēļas viņš mūs apmācīja, organizēja vizītes citos Slovākijas uzņēmumos, kā arī palīdzēja organizēt kultūrvēsturisko Slovākijas objektu apmeklējumus. Jāpiebilst, ka iepazīšanās ar Slovākiju, tās kultūrvēsturiskajiem objektiem, sadzīvi arī ietilpa šī projekta ietvaros.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 30.09.2014.
AS „MADONAS ŪDENS"