15. oktobrī Rīgā, kultūras pilī „Ziemeļblāzma", notiks forums „Kultūras centru loma ceļā uz Latvijas simtgadi".
Tajā kultūras centru vadītāji un pašvaldību kultūras darba vadītāji vai organizatori no visas Latvijas kopā ar sabiedrībā pazīstamiem viedokļu līderiem iezīmēs virzību ceļā uz Latvijas simtgadi.
Foruma dalībnieki meklēs atbildes uz jautājumiem, ko kultūras centri kā sabiedrībai pieejamākā daudzfunkcionāla kultūras institūcija var darīt četru gadu laikā, gatavojoties Latvijas simtgadei. Dienas kārtību veidos lekcijas, referāti un diskusijas, kurās tiks skatīta kultūras centru loma vēsturiskā aspektā, šobrīd un Latvijas simtgades svinībās.
Forumu „Kultūras centru loma ceļā uz Latvijas simtgadi" rīko Latvijas Nacionālais kultūras centrs, Kultūras ministrija un Kultūras centru asociācija.
Autore: INESE ELSIŅA