Sākotnēji tika plānots, ka Mārcienas pamatskolas pirmsskolas iestādes audzēkņiem jaunais mācību gads jaunās telpās – Mārcienas pamatskolā – sāksies jau 1. septembrī, bet, tā kā iesāktais remonts nav pabeigts, izskatās, ka jurģi kādu laiku vēl nenotiks.
Tas gan nekādus sarežģījumus iestādes darbības nodrošināšanai, kā „Staram" vakar atzina vadītāja Sandra Zavale, nesagādā: – Līdzšinējās telpas mums ir ļoti labā stāvoklī. Nekādi būvdarbi arī te nenotiek, līdz ar to nodarbību un citu aktivitāšu norisei nekas netraucē. Joprojām mēs aizņemam visu stāvu – vienā telpā ēdam, citā – mācāmies, un arī gulēt bērni dodas uz atsevišķu, labi izvēdinātu guļamtelpu. Man jau liekas, ka maziem bērniem arī vajadzētu uzturēties tādā plašumā.
Viņa pastāstīja, ka arī šajā mācību gadā bērnudārzā darbojas divas grupas – „Pūcītes" un „Kāpēcīši". Ar lielu nepacietību tiek gaidīts līdz šim nebijis piedzīvojums – brauciens uz Madonas PII „Saulīte" peldbaseinu, kur peldēties reizi nedēļā atbilstīgi grafikam būs iespējams arī Mārcienas bērniem. Vecāki par šādu iespēju ir jau informēti.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 16.09.2014.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA
AGRA VECKALNIŅA foto