Vasaras noslēgumā interesants un nebijis aktīvās atpūtas piedāvājums parādījies Bērzaunes pagasta „Šubrakkrastos" – tur Madonas golfa entuziastu komanda izveidojusi pļavu golfa laukumu. Jau šobrīd ikviens var iemēģināt roku golfā, bet nākamnedēļ, 7. septembrī, interesenti ir aicināti šo sporta veidu plašāk iepazīt atvērto durvju dienas ietvaros.
Kā atzīst pļavu golfa laukuma izveidotāji Guntis Gailums un Kaspars Vanags (sarunas brīdī trešais biedrs Aivis Susejs nav klāt), ideja radusies tāpēc, ka paši ir kaislīgi golfa spēlētāji un sapratuši – savs golfa laukums nepieciešams arī Madonā. – Mans kursabiedrs bija iesācis spēlēt golfu un uzaicināja aizbraukt līdzi. Aizbraucu, pamēģināju, tā lieta aizrāva, un tā arī viss aizgāja. Tagad esam trīs cilvēku komanda, kas ar to saslimuši, – atklāj Kaspars Vanags.
Iepriekš golfa cienītāji spēlēt braukuši visapkārt, pārsvarā uz Gulbenes novadu, jo nekur tuvāk Madonai sava golfa laukuma nav bijis. Tas bijis kā pamudinājums tādu izveidot pašiem. Puiši pieteikuši projektu Madonas novada pašvaldības biznesa ideju konkursā „Madona var vēl labāk!" un ieguvuši līdzfinansējumu 2000 eiro apmērā. Guntis Gailums pastāsta: – Grūtāk gan gāja ar piemērotas vietas atrašanu, jo sākumā vēlējāmies pļavu golfa laukumu izveidot mazliet tuvāk Madonai, lai nav tālu jābraukā. Taču tādas īsti piemērotas vietas nebija; uzsākām sarunas ar viesu mājas „Šubrakkrasti" saimniekiem. Tur apstākļi šādam laukumam ir ļoti piemēroti.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 29.08.2014.
Autore: LAURA KOVTUNA
Foto no personiskā arhīva