Nu jau kādu laiciņu būtībā visas Madonas centrālās ielas ir rekonstruētas, un autovadītāji, braucot pa tām, var priecāties par gludo segumu. Taču ceļu rekonstrukcija ir ieviesusi arī vairākas izmaiņas ceļa zīmēs un apzīmējumos, pie kurām daļa šoferu pagaidām vēl nav pieradusi.
Sevišķi ikdienā, pārvietojoties pa Saules ielu, var ievērot, ka dažkārt tiek pārkāpti ceļu satiksmes noteikumi, kurus reglamentē no jauna izvietotās ceļa zīmes un horizontālie apzīmējumi. Visticamāk, tas tiek darīts nevis ļaunprātīgi, bet tāpēc, ka mazliet piemirsušies attiecīgie ceļu satiksmes noteikumi (CSN).
Pirmkārt, uz Saules ielas līdz pat apļveida krustojumam ar Rūpniecības ielu abās brauktuves malās izveidoti velobraucēju celiņi. Valsts policijas (VP) Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Patruļpolicijas nodaļas Satiksmes uzraudzības rotas vecākais inspektors Jānis Freijs komentēja: – Velosipēda celiņi ir atdalīti ar nepārtrauktu līniju, kas ir 3 reizes platāka par parasto 920. apzīmējumu (nepārtraukta līnija). Taču uz to attiecas visi tie paši noteikumi, kas saistās ar nepārtraukto līniju uz ceļa. Tātad nepārtraukto līniju autovadītāji drīkst šķērsot tikai stāvlaukumos vai lai pēc apdzīšanas atgrieztos savā joslā.
CSN minēts, ka „plata līnija apzīmē mehānisko transportlīdzekļu brauktuves malu vietās, kur uz ceļa vienā līmenī ar tā segumu ierīkots velosipēdu ceļš".
Tātad automašīnas praktiski ne pie kādiem apstākļiem uz Saules ielas šajos veloceliņos iebraukt nedrīkst, ja vien attiecīgajā posmā nav pārtraukta līnija, piemēram, lai varētu nogriezties. Taču tad vispirms jāpārliecinās, vai pa veloceliņu nebrauc kāds velobraucējs, kas jāpalaiž.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 26.08.2014.
Autore: LAURA KOVTUNA
AGRA VECKALNIŅA foto