Laikrakstam raksta kāda Jāņukalna iedzīvotāja: „Madonas novada Kalsnavas pagasta Jāņukalnā 14. augusta pēcpusdienā savā zemnieku saimniecībā atradu vienu nokostu aitu, kas jau pa pusei bija apēsta, bet otra aita bija dzīva, lai gan arī tikusi plosīta.
Kā izrādās, kaimiņienei arī augusta sākumā tikušas nokostas divas aitas. Vēl citam kaimiņam saplēsa teli.
Gribu vērsties pie suņu saimniekiem – esiet vērīgi un galu galā atbildīgi par saviem mājdzīvniekiem! Saprotams arī, ka paēdis suns neklaiņos un nemetīsies virsū lopiem.
Skatieties katrs savus suņus, lai neklaiņo apkārt un nenodara kaitējumus apkārtējiem kaimiņiem. Ir ticis saukts arī iecirkņa inspektors, situācija ir apsekota. Taču, ja nebeigsies suņu uzbrukumi, sauksim palīgā medniekus, jo šāda situācija vairs nevar turpināties".
Sagatavoja LAURA KOVTUNA