– Nu jau 10 gadu vārdadienu svinu kopā ar savu dēlu Evertu, – atklāj madoniete RUDĪTE SMUDZE. – Tā nu sanācis, ka iepatikās vārds Everts un to devām savam pirmajam dēlam. Bet manu vārdu izvēlējusies mamma – zinājusi, ka būs meita un viņu sauks Rudīte. Paldies, mamm, visu šo laiku ar savu vārdu esmu lieliski sadzīvojusi (tikai mīļvārdiņš gan man izpaliek)!
Esmu dzimusi un augusi Madonā, un par to man liels prieks, jo visur ir jauki, bet te man patīk vislabāk. Šeit nekā netrūkst – kultūra, izglītība, izklaide, sports – viss ir pieejams. Skaisti un sakopti, arvien pie visa tiek piestrādāts.
Pati strādāju „Saules optikā". Katru dienu ar prieku eju uz darbu, patīk sadarboties ar cilvēkiem, piedāvāt viņiem jaunāko un labāko, lai brilles nebūtu tikai redzes korekcijai, bet arī kā aksesuārs. Ir gandarījums, ja redzu, ka cilvēks no šejienes aiziet priecīgs, pasaka labus vārdus un atgriežas atkal.
Tāpēc mans vēlējums būtu – teikt cilvēkiem labus vārdus, kas liek smaidīt, un darīt lietas, kas liek justies labi!
Ikdienā vēlos gan sportot, gan pagatavot ģimenei siltas vakariņas, gan arī labi izskatīties. Un tas ir iespējams, jo man patīk, ka nav tādu garu tukšuma paužu. Viss ir ritmā!
Man tīk visi gadalaiki, katrā ir savs skaistums. Šī vasara ir bijusi pasākumiem bagāta. Galvenais ir neatteikties no piedāvātajām iespējām. Labāk teikt „jā" un tad domāt – „tā, kā es tam atradīšu laiku?". Ticiet man – viss vienmēr sakārtojas! Bet pēc tam ir neaprakstāmas, neaizmirstamas izjūtas.
Par laimi, mums ir arī lauki, kur aizbraukt un brīvi uzelpot. Tā ir vērtība. Tur vienmēr ir, ko darīt, un vienmēr var arī ieelpot brīvi. Tas ir tas, ko es atceros no savas bērnības – kā skola beidzās, tā prom uz laukiem. Un atgriezāmies tikai uz 1. septembri. Tāpēc arī savus bērnus radinām pie lauku dzīves un vides. Paldies vīra vecākiem, kas labi pieskata savus mazbērniņus!
Dzīvē esmu pateicīga par visu Dievam, esmu laimīga, jo sevi par tādu uzskatu. Esmu augusi daudzbērnu ģimenē (man ir divas māsas un brālis). Tagad, kad visi esam izauguši, tas ir super – satikties un priecāties vienmēr citam par citu.
Man ir brīnišķīga ģimene – trīs bērni (tāpēc es nezinu, kas ir garlaicība) un lielisks vīrs, kas man ik dienu iemāca kādas dzīves gudrības.
Un vēl man ir tik lieliski draugi, tas ir fantastiski! Jāsaka, ka viņi jau vairs nav tikai draugi, bet ģimene (Banga, to es domāju par tevi!)! Katram novēlu īstus draugus (kam var pat četros naktī zvanīt, lai atved benzīnu).
Lai visiem saule, starojošs smaids un piepildīta mīlestība!
Autore: BAIBA MIGLONE
AGRA VECKALNIŅA foto