Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Lielā dzērumā mēģina nozagt auto

Redakcija

Autors • 20.08.2014.

Burtu lielums

Aizvadītās nedēļas nogalē Madonas policija aizturēja divus vīriešus, kuri, būdami stiprā alkohola reibumā, mēģināja nozagt automašīnu BMW.

Piektdienas, 15. augusta, rītā Madonas policijā tika saņemta informācija, ka Lubānas novada Indrānu pagasta Meirānos automašīnai BMW izsists vadītāja puses priekšējais durvju stikls, sabojāta slēdzene un automašīnas salons.
Uzsākot notikušā izmeklēšanu, jau pēc dažām stundām policija Lubānā aizturēja aizdomās turamās personas – 17 gadu vecu jaunieti un 31 gadu vecu vīrieti. Šķetinot notikumu gaitu, policija noskaidroja, ka abi aizturētie iepriekšējā vakarā bijuši stiprā alkohola reibumā un nolēmuši pavizināties ar automašīnu. Tā kā reibums bijis ievērojams, automašīnu mēģinājuši aizbraukt, pielietojot brutālu spēku – izsitot stiklu un uzlaužot durvis. Diemžēl spēkratu iedarbināt tā arī neizdevās, taču tas netraucēja no automašīnas salona nozagt MP3 atskaņotāju un web kameru.
Abi aizdomās turamie nav vietējie iedzīvotāji un jau iepriekš vairākkārt ir nonākuši policijas redzeslokā par dažādiem pārkāpumiem citviet Latvijā. 17 gadu vecais jaunietis ir no Rīgas, savukārt 31 gadu vecais vīrietis – Neretas iedzīvotājs. Lubānā, kur tika aizturēti, abi bija ieradušies strādāt.
Par notikušo sākts kriminālprocess par zādzības mēģinājumu personu grupā un par zādzību nelielā apmērā. Policija turpina pirmstiesas izmeklēšanu.

SINTIJA VIRSE,
Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes
Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas
vecākā inspektore

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px