Esmu bagāta ar sešiem mazbērniem. Četri no viņiem piedalījās vasaras nometnē Vestienā "SaulesSvece".
Pēc mazbērnu atsauksmēm noprotu, ka tas ir bijis viens brīnišķīgs vasaras pasākums, ko bērni vēl ilgi atcerēsies.
Pēc noslēguma visi mani nometņotāji vēl bija "uz pozitīvā viļņa", tajā labajā iespaidā, kāds paliek pēc lietderīgi un skaisti pavadīta laika. Bērni vēl tagad atceras, kādas nodarbības bijušas, labāk iepazīstot dabu, kādas spēles spēlētas, ko jaunu iemācījušies dabas uztverē un pieredzē smēlušies. Bērni pabija daudzās ekskursijās Vestienā (dabas sētā "Aparēni", ZS "Jāņkalni"), peldējās un sasmēlās saules enerģiju.
Arī nometnes dalībnieku vecums – 6-11 gadu – ir labs, lai iesaistītu dažādās saturīgās aktivitātēs. Patika noslēguma pasākums kopā ar ģimenes locekļiem, tas bija brīnišķīgs. Atbraukuši mājās, mani mazbērni vai desmit reižu pārcilāja saņemtās dāvanas.
Paldies visam Ināras Pilskungas vadītajam nometnes kolektīvam, īpaši Andai Erelei, Vinetai Dāvei, Agnesei Ģērķei, paldies virtuves meitenēm par gardajām maltītēm. Visi pēc nometnes atgriezās priecīgi. Bet vēl jau nometne turpinājās, tikai mājās – pie vecmāmiņas "Gretēs".
Autore: BIRUTA NEBARE,
Leldes, Elīzes, Justīnes un Nila vecmāmiņa