14. maijā Meirānu O. Kalpaka pamatskolā notika Mātes dienai veltīts muzikāls pasākums „Dziesmu duelis kopā ar orķestri".
Skolas zālē pulcējās daudz klausītāju un dziedātāju, un visi, kas bija ieradušies, tika atalgoti ar iespēju piedalīties un baudīt lielisko māksliniecisko sniegumu.
Valdīja ļoti jauka atmosfēra, par možu noskaņojumu un muzikālo noformējumu gādāja Baiba Sipeniece (Dace Mežsarga) un orķestris (Ineta Strode).
Pirmo vietu ar 19 punktiem ieguva skolotājas Ivonnas Goras komanda, otrajā vietā ar 18 punktiem – Vitas Sniķeres komanda, bet trešā vieta (14 punktu) – Aivas Caunītes komandai. Arī pārējie tika godināti par piedalīšanos pasākumā.
Par to, lai šī pēcpusdiena būtu jauka un atmiņā paliekoša, lai katrs mājup dotos ar prieku, siltumu sirdī, bija parūpējusies mūzikas skolotāja Ineta Strode un ārpusklases darba organizatore Dace Mežsarga.
Autore: ILVIJA KRĒSLIŅA