Madoniete INGRĪDA ZOSĀRE sevi raksturo kā mājsaimnieci, kas gatavo pēc principa „jo ātrāk, jo labāk", taču vienmēr izdodas garšīgi. Saimniece, laikraksta uzrunāta, piekrīt padalīties ar tām idejām, kas šķiet mazāk ikdienišķas.
Viesus no redakcijas Ingrīda Zosāre sagaida pie krāšņi noformēta galda, cienājot ar kukurūzas maizi un šīs sezonas ievārījumiem, kā arī „Vardes solo" – ēdienu, ko iesākusi gatavot televīzijas raidījuma iespaidā rīkotajām pašmāju „Ideālajām vakariņām".
– Aizpagājušajā gadā ģimenes lokā katru Adventa svētdienas vakaru rīkojām „Ideālās vakariņas". Vakariņojām pie manis, māsas Sandras, kas ir šīs idejas iniciatore, un manām abām meitām. Svētkus tematiski atzīmējam katru gadu – esam Ziemassvētkos gājuši budēļos pa Madonas ielām, svinējuši latviskā garā, ēdot tradicionālos ēdienus no māla traukiem. Mūsu rīkotajās "Ideālajās vakariņās" viss notika gluži kā televīzijā: ar filmēšanu un ēdienkartēm, kur pēc nosaukuma jāuzmin, no kā varētu būt gatavots ēdiens. Gatavojoties tematiskajām vakariņām, šķirstījām žurnālus un katra domājām, ar ko pārējos pārsteigt. Rezultātā ēdienkartēs bija tādi nosaukumi kā „Krikumiņš pie krikumiņa", „Saimnieks mežkunga apkampienos", „Zaļš ar zaļu sagulēja" un citi. Starp četrām ģimenēm saņēmu visaugstāko punktu vērtējumu, taču balviņas tika visām –
par tām bija parūpējušies vīri un apbalvoja mūs ar koka karotēm un dažādām saimniecībā noderīgām lietām, – stāsta Ingrīda Zosāre.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 01.07.2014.
Autore: RITA TURKINA
DĀVJA VECKALNIŅA foto