Latvijas labākā tenisista pēdējās sezonas panākumi ir veicinājuši tenisa popularitātes pieaugumu. Madonā šī sporta veida entuziastiem ir radīti divi tenisa korti, kur pasportot.
Tiesa, kopš laukumu izveides tie ir nolietojušies. Arī „Stars" pirms dažām dienām saņēma no Madonas iedzīvotāja Aināra e-pastu, kurā viņš vaicā, vai laikraksts „nevarētu painteresēties Madonas novada pašvaldībā, kāpēc netiek pienācīgi uzturēts, kopts pirms dažiem gadiem pilsētas pašvaldības izveidotais tenisa laukums pie krodziņa „Bura", kas guva plašu pilsētas iedzīvotāju atsaucību".
Ar Aināra viedokli iepazīstinājām Madonas novada sporta darba organizatoru Māri Gailumu, kas norādīja, ka korti iespēju robežās tiek uzturēti.
– Teritorija ap kortu tiek regulāri appļauta. Vēlējāmies iegādāties un uz abiem laukumiem uzlikt jaunus tīklus, taču spēlētāji teica, ka viņus apmierina jau esošie. Ir vēlme uz laukumiem uzklāt arī tenisīta segumu, kā arī uzlikt jaunu žogu un sakārtot atsitiena laukumu. Segumam un žogam gan būs nepieciešams rakstīt projektu, lai piesaistītu investīcijas. Šogad visticamāk šos darbus neizdosies paveikt, taču mazākus, ar ikdienas uzturēšanu saistītus darbus turpināsim veikt, – pastāstīja Māris Gailums.
Vaicāts, vai ir plānots atjaunot arī līdzās pilsētas stadionam esošo tenisa laukumu, sporta darba organizators minēja, ka teritorija, kur laukums atrodas, nav pašvaldības īpašums, līdz ar to tā labiekārtošana varēs notikt vien tad, kad zeme tiks atpirkta no tās īpašnieka.
Māris Gailums iedzīvotājus, kam radušās neskaidrības vai ir jautājumi par Madonas novada sporta vajadzībām paredzētajiem objektiem, aicina vērsties pie viņa nepastarpināti, zvanot uz tālruni 64860559 vai 29478365 vai rakstot uz e-pastu: [email protected]
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
DĀVJA VECKALNIŅA foto