Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Ilgi nākusī nodeva kravu pārvadātājiem

Redakcija

Autors • 23.07.2014.

Ilgi nākusī nodeva kravu pārvadātājiem
Burtu lielums

No 1. jūlija Latvijā spēkā stājas autoceļu lietošanas nodeva jeb tā dēvētā eirovinjete kravas automobiļiem. Nodevas lielums ir atkarīgs no dažādiem faktoriem, arī no termiņa, par ko tā samaksāta, un svārstīsies no 8 līdz 925 eiro.

Autoceļu lietošanas nodeva ir maksa par Latvijas galveno autoceļu izmantošanu, lai veicinātu to uzturēšanu un attīstību, kā arī lai veicinātu videi draudzīgāku transportlīdzekļu izmantošanu. Nodevu maksā par valsts galveno autoceļu posmu lietošanu ar kravas tran­sportlīdzekļiem un to sastāviem, kuru pilna masa ir lielāka par 3500 kg un kas paredzēti vai tiek izmantoti kravu autopārvadājumiem.
Pildot Eiropas Savienības prasības, likums par vinjetes ieviešanu Saeimā tika pieņemts jau 2008. gadā. Grozot likumu, parlaments likuma spēkā stāšanos bija noteicis no šā gada 1. janvāra. Taču vēlāk maksas ieviešana tika atlikta vēl par pusgadu – līdz šā gada 1. jūlijam.

Pārvadātāji protestē
Kā zināms, ceļu izmantošanas maksas ieviešanu autokravu pārvadātājiem kravu pārvadājumu jomā strādājošie uzņēmumi uzņēma ne pārāk pozitīvi. Šīs uzņēmējdarbības jomas pārstāvji norādīja, ka nodevas noteikšana apdraud uzņēmumu darbību un daļu darbinieku pat nāksies atlaist. Tiesa, satiksmes ministram Anrijam Matīsam bija cits viedoklis. Viņš publiski pauda, ka Latvija piemērojusi lētāko iespējamo vinjetes modeli, liekot to maksāt par dienu, nevis nobraukto kilometru skaitu.
Dienā, kad likums stājās spēkā, Rīgā pulcējās vairāk nekā 100 kravas mašīnu, kas par spīti policijas spēkiem īstenoja nesankcionētu protesta akciju Rīgas centrā, gandrīz stundu bloķējot satiksmi 11. Novembra krastmalā. Kaut arī ceļu izmantošanas nodeva jau stājās spēkā, protestētāji valdībai prasīja tās ieviešanu atcelt līdz 2016. gadam, kā to darījusi Igaunija. Pēc viņu domām, ja ceļu maksa tiks saglabāta, tas nopietni iedragās Latvijas pārvadātāju konkurētspēju.
Neraugoties uz protestu un publiski pausto neapmierinātību, likums ir sācis darboties un valsts no nodevas sāk saņemt pirmos ieņēmumus. Jau līdz 1. jūlijam kopējā nodevās samaksātā summa sasniedza 150 000 eiro, pirmajā jūlija nedēļā – 1,5 miljoni eiro. Kopumā valsts no eirovinješu tirdzniecības šogad plānojusi ieņemt 4,3 miljonus eiro, bet nākotnē, kad jaunās nodevas iekasēšanas sistēma būs jau pilnībā aprobēta, gadā plānots iekasēt pat līdz 16 miljoniem eiro. Ieņēmumus no nodevas plānots novirzīt autoceļu uzturēšanai.

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 23.07.2014.

Autors: EGILS KAZAKEVIČS

DĀVJA VECKALNIŅA foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px