Redakcija pirmdien saņēma e-pasta vēstuli no kāda lasītāja ar vaicājumu, vai iespējams noskaidrot, kur būs iespējams atgūt brīvdienās notikušajā festivālā Positivus Salacgrīvā aizmirstās vai nozaudētās mantas.
Festivāla laikā šogad pirmo gadu policijā darbojās arī Positivus atrasto mantu birojs, un cilvēku aktivitāte bija liela, gan nododot citu pazaudētās mantas, gan saņemot savas. Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieks Imants Mitrošenko vērtēja, ka šī prakse noteikti tiks turpināta arī nākamajos gados, jo pasākuma apmeklētāju aktivitāte tiešām bija liela. Festivāla laikā pazaudētās un īpašniekiem atdotās mantas bija dažādas: somiņas, maki, atslēgas, mobilie telefoni un citas lietas.
Pasākuma laikā policijas rīcībā nodotās atrastās mantas, kas vēl gaida savus īpašniekus, tuvākajā laikā tiks izliktas apskatei Valsts policijas izveidotajā mājas lapas sadaļā „Positivus atrastās mantas", un tās varēs saņemt, sūtot pieprasījumu uz e-pasta adresi [email protected], – paskaidroja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja inspektore Sintija Virse.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 22.07.2014.
Autore: RITA TURKINA