CESVAINĒ aizvadītajā nedēļā uzsākti labiekārtošanas darbi ūdenstilpē, kas atrodas starp Ozolu, Brīvības un Peldu ielām.
– Šī ūdenstilpe tika izveidota apmēram pirms 25 gadiem, pa šo laiku tā bija aizaugusi ar ūdensaugiem, un bija nepieciešams to nolaist un iztīrīt. Pie reizes iztīrījām arī krastus, pārbūvējām aizsprostu un slūžas. Senāk tur bija iecienīta peldēšanās vieta pilsētas iedzīvotājiem, un patlaban tā mazliet lielākā apjomā ir atjaunota. Ūdenstilpes sakopšanas darbi veikti labiekārtošanas dienesta spēkiem, izmantojot pašvaldības finansējumu, – pastāstīja Cesvaines novada domes izpilddirektors Uģis Fjodorovs.
– Šobrīd noris darbi arī pie volejbola laukuma (blakus ūdenstilpei) iekārtošanas. Tā ir jauniešu, kam patīk spēlēt pludmales volejbolu, iniciatīva, un darbi virzās uz priekšu tieši ar šo aktīvo jauniešu līdzdalību.
Autore: RITA TURKINA