Varakļānu poliklīnikā nākamnedēļ, 23. jūlijā, notiks Valsts asinsdonoru centra (VADC) Latgales filiāles izbraukums, kur no pulksten 9 līdz 13 tiek aicināts doties ikviens, kas jūtas pietiekami vesels un gatavs ziedot asinis.
VADC Latgales filiāles virsmāsa Velta Andrijevska „Staru" informē, ka katru gadu uz Varakļāniem tiek organizēti trīs speciālie VADC Latgales filiāles izbraukumi, un 2013. gadā šajos izbraukumos asinis nodevuši pavisam 112 donori, kas vērtējama kā mērena atsaucība, un noteikti gribētos, lai cilvēki nāk ziedot asinis aktīvāk – īpaši tagad, kad asins krājums ir ievērojami sarucis.
Savukārt, tie, kam ir iespēja, jau tuvākajās dienās tiek aicināti doties uz kādu no asins nodošanas punktiem. Asins krājuma samazināšanās dēļ šonedēļ īpaši tiek aicināti atsaukties A rēzus pozitīvās un A, O un B rēzus negatīvo asins grupu donori, kā arī plazmas donori.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 15.07.2014.
Autore: RITA TURKINA