Tāpat kā katram gadalaikam ir savs skaistums un spēja mūs priecēt, arī katram vecumam nāk līdzi savs prieks un gandarījums par mūžā paveikto.
27. jūnijā – vasaras saulgriežu laikā starp Jāņiem un Pēteriem – pulcējās Madonas pilsētas pensionāru biedrības biedri, lai kopīgi sveiktu tos, kam pagājušajā ceturksnī aizritējušas gan pusapaļas, gan apaļas jubilejas. Šoreiz 8 gaviļnieki no 65 līdz 80 gadiem – tāds rekordskaitlis pirmo reizi biedrības pastāvēšanas laikā. Kaut arī jubilāriem gadu starpība paliela, visi jutās kā viena draudzīga saime.
Vispirms gaviļniekiem tika dāvināts kupls jasmīna zars, tad biedrības priekšsēdētāja Erita Padoma katram veltīja sirsnīgus vārdus, atzīmējot viņa devumu biedrības labā. Katram jubilāram dziesmu veltīja ansambļa „Veldze" dziedātājas. Gaviļnieku rokās sagūla vasaras raibie ziedi, zibēja fotoaparātu spuldzītes, lai iemūžinātu skaistos mirkļus.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 09.07.2014.
Autore: LIJA MOROZA,
pasākuma dalībniece