Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Gatavojas sesijai un māca ģitārspēli

Redakcija

Autors • 04.07.2014.

Gatavojas sesijai un māca ģitārspēli
Burtu lielums

Vasara ir spēku uzkrāšanas laiks, lai rudenī atkal sāktu ko jaunu vai turpinātu iesākto. „Ģitāristu sesijas" organizators Imants Pulkstenis izbauda vasaru un pamazām sāk gatavoties rudens sesijai, kas notiks skolēnu rudens brīvdienās no 26. līdz 31. oktobrim.

Septembrī Imants atsāks arī kursus ģitārspēles iesācējiem, ko aizvadītajā sezonā vadīja Pļaviņās, Jēkabpilī un Madonā.

Ideja mācīt ģitārspēli
– Reiz aizbraucu uz Rīgu pie Muroveja (pazīstamais basģitārists Aleksandrs Sircovs. – Aut.) un redzēju, ka pie viņa ir atnācis skolnieks, – impulsu organizēt ģitārspēles apmācību atcerējās Imants. – Murovejs toreiz izmeta repliku, ka neviens negrib darboties ar iesācējiem, jo rezultāts nav ātri redzams – tālāk par pirmo līmeni ģitārspēlē tiek labi ja desmit procenti. Toreiz nodomāju – ja es būtu profesionāls ģitārists, kurš beidzis augstskolu Amsterdamā, Londonā vai Rīgā, ar iesācējiem patiešām laiku netērētu. Tomēr skolots ģitārists neesmu, tā drīzāk ir mana sirdslieta, un, tā kā man ir pedagoga izglītība, varu šo lietu darīt. Tā nu kopš pagājušā rudens sāku mācīt ģitāras spēli interesentiem Pļaviņu mūzikas skolā. Tās ir apmācības iesācējiem, un ģitāristu šūniņu vadu arī Jēkabpilī, kur strādājām mūzikas skolas telpās. Savukārt Madonā darbojāmies kultūras nama ēkā, pēdējās nodarbībās pirms sezonas noslēguma strādājām telpās Saieta laukumā 1.

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 04.07.2014.

Autore: INESE ELSIŅA

Foto no personiskā arhīva

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px