12. jūlijā pulksten 19 Madonas estrādē notiks Nacionālā teātra aktieru ansambļa „Greizais ratiņš" 15 gadu jubilejas koncerts.
Sadarbībā ar koncerta organizatoriem laikraksta „Stars" redakcija lasītājiem piedāvāja iespēju biļeti uz „Greizā ratiņa" koncertu laimēt. Ar vienu nosacījumu – pareizi jāatbild uz laikrakstā publicētajiem konkursa jautājumiem.
Tā kā pareizo atbilžu sniedzēji 27. jūnija rītā bija vairāk nekā trīs (pareizi atbildēja deviņi zvanītāji), laimīgie tika noteikti izlozes veidā. Un tā uz redakciju, uzrādot personu apliecinošu dokumentu, pēc koncerta divām biļetēm aicinātas: Biruta Lāce, Irēna Dzene un Irita Gaile.
Autore: INESE ELSIŅA