– Kāpēc ir tāda situācija, ka Madonas autoosta tiek slēgta jau pulksten 19, lai gan pēdējais autobuss atiet pulksten 21.20? Kur pārējā laikā lai paliek pasažieri, sevišķi, ja rodas vajadzība pēc labierīcībām? – jautā laikraksta lasītāja Ilze.
Sazinoties ar SIA „Madonas ceļu būves SIA" autobusu parka direktoru Andri Sakni uzzinājām, ka tas tiekot darīts ierobežoto finansiālo iespēju dēļ.
– Autoosta strādā vien līdz pulksten 19, jo mums ir jātaupa finanses. Iepriekš arī nācās samazināt štatus – no četriem darbiniekiem uz trim. Mūsu primārais uzdevums tomēr jebkurā gadījumā ir nodrošināt pārvadājumus – lai pietiktu degvielas, algu šoferiem un tamlīdzīgi. Tikai tad nāk autoostas pakalpojumi. Jāuzsver, ka pēdējo 5 gadu laikā pasažieru skaits ir ievērojami krities, par aptuveni 20%. Savukārt dotācijas no valsts saņemam tikai pasažieru pārvadājumiem. Pārējais – autoostas laukuma remontēšana, krāsošana, saimniecības darbi, autoostas pakalpojumu sniegšana – ir no pašu kabatas, ja sanāk ko nopelnīt. Pēdējos 3-4 gadus jau notiek sarunas par to, ka valstij vajadzētu piešķirt finansējumu arī autoostu funkciju nodrošināšanai, lai būtu kaut minimālie pakalpojumi. Diemžēl pie rezultāta tā arī nav nonākts. Papētījām situāciju arī citu novadu autoostās, piemēram, Aizkraukles, Gulbenes – tur ir vēl īsāks darba laiks, lielāki pārtraukumi un tamlīdzīgi. Tāpēc centāmies rast optimālāko kompromisu, lai gan autoostas pakalpojumi tiktu nodrošināti, gan tie saskanētu ar mūsu finansēm, – pauda Andris Sakne.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 01.07.2014.
Autore: LAURA KOVTUNA
AGRA VECKALNIŅA foto