Viesnīcā „Ērgļi" šobrīd skatāma Ērgļu mākslas un mūzikas skolas audzēkņu darbu izstāde.
Kā „Staru" informē Keitija Rota, tā ir daļa no skolēnu vasaras prakses darbiem. Vasaras prakses laikā Ērgļu mākslas un mūzikas skolas audzēkņi piedalījās piecās darbnīcās, darbus no katras darbnīcas plānots likt vēl arī citās sabiedriskajās vietās, ieskaitot konditoreju, slimnīcu un ģimenes ārstes prakses uzgaidāmo telpu.
– Ar bērnu darbiem mākslas skolas kolektīvs vēlas iepriecināt cilvēkus no visām vecuma grupām, darot sabiedriskās vietas skaistākas un interesantākas, – pauž Keitija Rota. – Ekspozīcija iedrošinās audzēkņus tālākajam radošajam darbam, jo skatītāju vērtējums vienmēr ir būtisks. Jau tagad atsauksmes no viesnīcas klientiem ir ļoti labas, apmeklētāji priecājas par bērnu paveikto.
Jāpiebilst, ka 25. jūnijā darbu autori tika aicināti uz viesnīcas kafejnīcu, lai klātienē apskatītu rezultātu – savu darbu iekārtojumu. Pateicībā no viesnīcas vadības visi tika cienāti ar gardiem našķiem.
Autore: INESE ELSIŅA