Jau pirms pilsētas svētkiem sāka darboties atjaunotā Madonas trešā strūklaka Rīgas ielā, netālu no „Krūmiņa beķerejas", kura kopā ar ūdenskritumu priecē madoniešus un mūsu tuvos un tālos viesus.
Prieks, ka Madonai skaistā rota ir atkal no jauna dota. Ūdens strūklas kā sendienās atkal skaļi čalo un puto kā no Jāņu dienas alus kausa. Paldies Madonas pilsētas pārvaldniekam Guntim Ķeverim un pārējiem, kas palīdzēja atjaunot šo dabas spēku darbināto un skaisti pārveidoto strūklaku.
Autors: JĀNIS RAIMO
AUTORA foto