Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Vides nometne „Ejam mežā”

Redakcija

Autors • 17.06.2014.

Vides nometne „Ejam mežā”
Burtu lielums

Varakļānu vidusskolas radošā komanda organizēja izzinoši pētniecisko dabas un atpūtas nometni „Ejam mežā". Nometnes koncepcija – nonākot dabā, vēro, sajūti, pēti un domā, pirms dari. Nometnē piedalījās 30 skolēni no divām pašvaldībām – Viļānu un Varakļānu, kopumā no četrām skolām.

Pirmajā dienā apmeklējām Rāznas DIC, kur projekta vadītāja Regīna Indriķe vadīja nodarbības par parkā sastopamajiem biotopiem Rāznas NP. Izstaigājām Sajūtu taku un uzkāpām Mākoņkalnā. Tad devāmies ierīkot nometni pie Tīrumnieku ezera. Oskars Kančs iepazīstināja ar nometnes noteikumiem. Kad uzcēlām 13 teltis, izvēlējāmies telšu nosaukumus, veidojām labo darbu krātuvīti, taisījām savu Veiksmes pogu, pie kuras katru vakaru varēja pievienot Zelta čiekuru par aktivitātēm dienas gaitās. Pēc tam izveidojām nometnes karogu ar logo. Vakarā pie ugunskura ēdām zupu, devām nometnieka zvērestu, to apliecinot ar sejas zīmējumiem no „svētā katla" sodrējiem. Tad par godu nometnes atklāšanai atskanēja balonu salūts un priecīgas urravas. Mūs iepriecināja skolotāju skečs „Tīrumnieku ezera purva vecis".

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 17.06.2014.

Autore: AINA KAZĀKA,
Varakļānu vidusskolas
direktora vietniece
audzināšanas darbā

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px