Šopavasar Madonā daudzviet parādās jauni akcenti – košas puķu dobes, citi ziedoši dekori, kā, piemēram, Saieta laukuma un Tirgus ielas krustojumā trijos lielos grozos iestādītās puķes, tāpat notiek pilsētas teritorijas labiekārtošana arī citviet. Priecē, ka Madonas pilsētas centrā iepretim strūklakai tiek arī atjaunots bērnu rotaļu laukums.
Rodas iespaids, ka dome šogad Madonas novada pašvaldības īpašumu uzturēšanas nodaļai ir piešķīrusi vairāk līdzekļu pilsētas teritorijas labiekārtošanai, bet izrādās, ka tā nav.
Kā pastāstīja Madonas pilsētas pārvaldnieks Guntis Ķeveris, salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu līdzekļu ir iedalīts pat nedaudz mazāk, bet pērn esot veikti lielāka apjoma darbi, kas prasījuši lielākus finanšu resursus. Toties šogad tie aptver lielāku teritoriju, to ir vairāk un tāpēc arī ir labāk pamanāmi.
Vaicāts par bērnu rotaļu laukuma atjaunošanu, viņš informēja, ka gandrīz visas konstrukcijas ir uzstādītas, bet darbi vēl turpinās un kāds laiciņš paies, kamēr tiks atklāts jaunais rotaļu laukums un bērni to varēs izmantot aktīvai atpūtai.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 13.06.2014.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA
AGRA VECKALNIŅA foto